Covid-19 önlemleri kapsamında; tüm ürünlerimiz sağlığınız için dezenfekte kurallarına uygun bir şekilde paketlenmekte ve size gönderilmektedir.

0538 074 8781 numaralı whatsapp destek hattımıza yazarak veya sitemizdeki SİPARİŞ VER butonuna tıklayarak sipariş sayfasından kolaylıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sipariş sayfasındaki formu doldurduktan sonra çağrı merkezimiz mesai saatleri içerisinde sizinle iletişime geçerek bilgi verecektir.

0216 988 02 29 numaralı çağrı merkezimizden iade talebi oluşturabilirsiniz. 365 gün boyunca iade hakkınız mevcuttur.

Aras Kargo veya ByExpress ile gönderim sağlıyoruz. 15 iş günü içerisinde siparişiniz teslim edilecektir.

Whatsapp destek hattı 0538 074 8781, Müşteri temsilcisi 0216 988 02 29.

Sizlere sms olarak gönderilen takip kodlarını, kargo firmasının internet sitesine yazarak, kargonuz hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Sizlere sms olarak gönderilen takip kodlarını, kargo firmasının internet sitesine yazarak, kargonuz hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Sizlerin siparişi oluşturma sürecinizde tercih ettiğiniz nakit ya da kredi kartı seçenekleriyle ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün de kuruma, ikiye ayrılma, rengi, kokusu, görünüşü, akışkanlığında meydana gelen fiziksel değişimler ve küflenme bozulmayı işaret eden unsurlara dikkat edilmelidir. Doğrudan güneş ışığı, aşırı sıcak ve aşırı soğuk ortam koşullarına maruz bırakılmamalı, oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir.

Ürün ambalajının üzerindeki bilgileri inceleyerek, içerik bilgisine ulaşılabilirsiniz.